VI i VII Turniej Szachowy już za nami w bieżącym roku szkolnym!

Możemy spotykać się przy szachownicy dzięki przystąpieniu do  projektu „SZACHY W MAZOWIECKIEJ SZKOLE”.

W naszej szkole projekt prowadzony jest dla uczniów klas 1-3, podczas którego dzieci uczą się przez dwa lata gry w szachy.

Na zajęciach szachowych uczniowie poznają zasady gry i zasady zachowania przy szachownicy, zasady fair play oraz doskonalą swoje umiejętności szachowe.

W ramach projektu organizowane są turnieje szachowe.

VI i VII Turniej Szachowy już za nami!

• 16 listopada 2023r. uczniowie klas II i IV zaprezentowali swoje umiejętności gry w szachy podczas VI Turnieju Szachowego zorganizowanego w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie we współpracy z Polskim Związkiem Szachowym.
  • Nasze osiągnięcia w VI Turnieju Szachowym:

Gustaw Zimbicki z klasy 2a – zdobył I miejsce.

Aleksander Jakubowski z klasy 2b – zajął III miejsce.

• 25 kwietnia 2024r. uczniowie klas I i II zaprezentowali swoje umiejętności gry w szachy podczas VII Turnieju Szachowego zorganizowanego również w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie we współpracy z Polskim Związkiem Szachowym.
  • Nasze osiągnięcia w VII Turnieju Szachowym:

Aleksandra Ensztein z klasy 1b – zdobyła I miejsce.

Gustaw Zimbicki z klasy 2a – zajął I miejsce.

Aleksander Jakubowski z klasy 2b – zdobył III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szachowej przygodzie!

Beata Wojciechowska